Darmowa dostawa od 400,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

OVER DYED x SAME SUSHI

2023-11-08
O ooverdyed
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
  • F&F zdjęcie
@over_dyed x @samesushi.pl jest projekt limitowanych koszulek OVER DYED stworzony dla nowo powstającej restauracji w mieście z którego się wywodzimy - Szczecinie. Podczas jego powstawania mieliśmy za zadanie utrzymać ducha kolaboracji i podkreślić przynależność projektu do obu marek. Wspólnie zdecydowaliśmy się na użycie istniejącego już modelu z naszej oferty. Wybór nie bez powodu padł na koszulkę Kimono Tee, w dodatku posiadającą już nadruk NEVER LOOK BACK na plecach i połączenie go z motywami sushi w spójną całość.

Nowe grafiki kolaboracyjnej wersji Kimono Tee zostały dopasowane do wspomnianego wcześniej nadruku. W związku z tym że sam napis „NEVER LOOK BACK” był już postarzany, również i pozostałe elementy projektu zostały odpowiednio zdistressowane. Widoczne jest to między innymi w poprzecieranym logo SAME SUSHI, zarówno na piersi koszulki jak i na jego plecach. Frontowe motto ROLL INTO THE FUTURE jest bezpośrednim nawiązaniem do mocnego hasła z tyłu. Odwołuje się do gotowości na podejmowanie wyzwań związanych z otwieraniem nowego rozdziału w swojej własnej historii. Motto będąc umiejscowione z przodu mówi o przyszłości, podobnie jak tył nawiązuje do przeszłości, jednak tej, pozostawionej daleko za sobą. Dodatkowo słowo „ROLL” nie jest tutaj użyte przypadkiem i bezpośrednio nawiązuje do klasycznego w slangu „kręcenia rolek” z sushi. Podzielona na 2 grafika na plecach odnosi się do 2 stron kolaboracji i przedstawia edytowane kolorystycznie i postarzane logo SAME, oraz stworzonego na potrzeby projektu Sushi mastera z drobnym logo @over_dyed.

Projekt ten jest dla nas szczególnie ważny, głównie dla tego, że to właśnie niecodzienne współprace pomiędzy markami odzieżowymi, a lokalnymi knajpami stały jedną z najbardziej core'owych i najbardziej unikatowych rzeczy dzięki którym, wyrosła z ulicy moda, wyrobiła sobie niepodważalną autentyczność i przedarła się do świadomości mainstreamu na zawsze… Cieszymy się, że dziś tworzymy to co nas zawsze inspirowało, na czym się wychowaliśmy i co nauczyło nas miłości do tej kultury. W ramach współpracy stworzone zostały 2 unikatowe modele koszulek KIMONO Tee, możliwe do zdobycia inną drogą: ⚫️ Czarne KIMONO TEE dostępne jedynie ONLINE w formie preorderu do (13.11) -oraz ⚪️Białe Kimono Tee - dostępna jedynie STACJONARNIE w lokalu Same Sushi w Szczecienie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 69 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-21
Super polecam.
2023-12-12
Bardzo polecam OverDyed jedna z lepszych marek w Polsce jak nie najlepsza!
pixel