Darmowa dostawa od 500,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Po co nam newsletter w 21 wieku?

2022-07-19

Przypomnij sobie, kiedy ostatnio scrollujac Instagram wpadłeś na jakieś zdjęcie, które naprawę Cię zainspirowało? Post który rzeczywiście miał realną wartość dla Twojego życia? Czy może raczej widzisz tam kolejne filmiki z pieskami i kotkami, albo miałki kontent który sprawił, że bezpowrotnie straciłeś kolejne 20 minut życia? 

W dzisiejszych czasach jesteśmy zalewani ogromem informacji. Nasze socialmedia wprost puchną od ilości powiadomień czy postów jakie cały czas serwuje nam pędzący naprzód świat. Dookoła nas dzieje się tyle, że wyspecjalizowane algorytmy serwisów, z których czerpiemy informacje (facebook, instagram, twitter itp) wyświetlają nam zaledwie procent tego, co jest publikowane przez profile, które obserwujemy, przez co bardzo często omijają nas wartościowe treści które chcielibyśmy zobaczyć. Nie wspominając już o tym, że większość z tych informacji jest wyświetlana nam tak, by być na ręke wymienionym wcześniej monopolistom, czy to poprzez zarabianie na reklamie, czy poprzez wyświetlanie treści mających wpłynąć na nas w odpowiedni sposób.

To co można by na pierwszy rzut oka uznać za wadę newslettera jest w tym przypadku, jego największą zaletą! Newsletter nie jest "ogólnodostępny", na żadnej z dużych platform komunikacyjnych, aby mieć do niego dostęp trzeba się do niego zapisać. Wymaga to większego zaangażowania, ale dzięki temu jest niezależny! Ta niezależność daje możliwość komunikacji i otrzymywania najbardziej wartościowych informacji omijając działające bardzo często na naszą niekorzyść algorytmy serwisów społecznościowych. Dzięki newsletterowi masz jednak bezpośredni kontakt z jego nadawcą, w tym przypadku ze mną. Nie dość, że wszystkie treści na blogu piszę samodzielnie, to zarówno poradniki jak i filmy omawiające konkretne zagadnienia, czy DIY trafiają bezpośrednio do Ciebie bez przepuszczania ich przez filtry, które drastycznie zmniejszają skale ich dotarcia. 

Właśnie dla tego utworzyłem swój własny Newsletter Kreatywny, w ramach którego raz w tygodniu, (a czasem częściej jeśli wydarzyło się coś ważnego) wysyłam do Ciebie dawkę wiedzy z zakresu branży modowej i branż pokrewnych takich jak sztuka, muzyka, foto, wideo, czy szeroko pojęty lifestyle.

NEWSLETTER KREATYWNY TO:

✅ Poradniki modowe.
✅ Informacje o trendach i wydarzeniach ze świata.
✅ Felietony i analizy zagadnień lifestyle'owych.
✅ Rabaty i przedpremierowy dostęp do kolekcji OVER DYED.
✅ Powiadomienia o nowych odcinkach mojego podcastu.
✅ Newsy ze świata fashion.
✅ Materiałów behind the scenes.

 Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, to: ZAPISZ SIE NA NEWSLETTER KREATYWNY już teraz!

Zaufane Opinie IdoSell
4.90 / 5.00 73 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-02-21
Szybko i sprawnie, zreszta nie pierwszy raz! Pozdro
2023-12-06
Super realizacja i przedmioty ;)
pixel